Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ sintered stainless steel fiber felt ] eşleşme 69 Ürün:% s.
2-22um 38-110mm Uzunlukta Paslanmaz Çelik Lifi Ve Endüstriyel için 2-12g/m Staple Fiber
| Türü: | kesikli elyaf |
|---|---|
| Fiber Uzunluğu: | 38mm~110mm |
| Çapraz: | 2um~22um |
5um 700g/M2 0.43mm Kalınlık 316L Paslanmaz Çelik Elyaf Sinterlenmiş Keçe %80 Gözeneklilik
| Tip: | MP5 |
|---|---|
| çap: | 5um |
| Ağırlık: | 700 gr/m2 |
0,37 mm Kalınlık 316L Paslanmaz Çelik Elyaf Sinterlenmiş Keçe %67 Gözeneklilik 3um 975g/M2
| Tip: | MP3 |
|---|---|
| çap: | 3um |
| Ağırlık: | 975 gr/m2 |
304L Paslanmaz Çelik Elyaf 11μM-2000f-QH-HS 1.5g/M Tekstil, Filtrasyon Endüstrisi için Kullanılan Paket Çekim Süresince Yapılmış
| Malzeme: | 304L |
|---|---|
| Tek iplik sıklığı: | ≥18cN |
| Gram Ağırlık: | 1,5 g/m |
316L 304 310S 1-100um Paket Çizim İşlemi ile Yapılan Saf Paslanmaz Çelik Elyafı
| Malzeme: | SUS316L |
|---|---|
| filaman: | 2000F |
| MOQ: | 1 kg |
2um-22um Paslanmaz Çelik Fiber Sintered Fillet Web
| Model: | HT Sinterlenmiş Filç Web |
|---|---|
| çap: | 4um veya 4+6.5um |
| g/m2: | 150/300/450/600 kullanılabilir |
Metal Paslanmaz Çelik Sintered Fillet 1um 3um 5um 10um 20um 30um 40um 60um Mümkün
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Metal: | 316L |
| teknik: | Vakumlu sinterleme |
Gaz-sıvı ayrımı için 5um Sintered Metal Fiber Felt Esnek Boyut Tekil Fiber Diametresi Paslanmaz çelik ve Hastelloy Erişilebilir
| Çapraz: | 5um |
|---|---|
| Kabarcık noktası: | 7600 PA |
| Kalınlığı: | 0,43 mm |
Metal Elyaf Kesme Gümüş Kırık Elyaf Ortalama Uzunluk 35-48mm
| Malzeme: | 316L veya Fekral lif |
|---|---|
| Çap: | 12um~22um |
| Uzunluk: | 38~110mm |
110mm Uzunluk ile Gümüş 22um Paslanmaz Çelik İletken Fiber
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| Çap: | 12um ~ 22um |
| uzunluk: | 38 ~ 110 mm |

