Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ sintered stainless steel fiber felt ] eşleşme 69 Ürün:% s.
% 73 Gözeneklilik 900g / M2 Paslanmaz Çelik Elyaf ROHS Onaylı Keçe
| diamter: | 5um |
|---|---|
| ağırlık: | 900 gr / m2 |
| Kalınlık: | 0.42mm |
750g / M2 MP20 Sinterlenmiş Keçe 0.62mm Kalınlık Paslanmaz Çelik Elyaf Keçe Rulo
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| Çap: | 20um |
| Ağırlık: | 750 gr/m2 |
Üç boyutlu yapı, yüksek gözenekli, yüksek filtreleme verimliliği olan paslanmaz çelik lifleri.
| çap: | 3 mikron |
|---|---|
| Türü: | HT-MP3 |
| Ağırlık: | 975 gr/m2 |
316L 304 302 1um-100um Elektrik ve Isı İletişimliliği Metal Elyaf ((Stainless Steel Fiber/Fecral Fiber/Hastelloy Fiber/Titanium Fiber) İletici Kumaş için,Anti-statik iplik ve iletken plastik
| Malzeme: | 316L\304 Paslanmaz Çelik elyaf |
|---|---|
| ağırlık/metre: | 1,4-3,3 g/m |
| Çapraz: | 1-100um |
434 Paslanmaz Çelik Elyaf, Giyim İçin 10um Karbon Çelik Elyaf
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Diamerter: | 10um |
| Uygulama: | anti-statik giysiler |
ROHS 316L 6.5um 6000f Paslanmaz Çelik Elyaf Korozyona Dirençli
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 316L |
|---|---|
| çap: | 6.5um |
| filament: | 6000f |
SUS316L Paslanmaz çelik lif Elektrostatik yük karşı güvenilir koruma
| Malzeme: | SUS316L |
|---|---|
| özellikler: | Anti statik |
| MOQ: | 10kg |
1-100um Ultra ince paslanmaz çelik lif malzemeleri 316L 304 302 430 434
| Malzeme: | 316L, 304, 302, 430, 434 |
|---|---|
| Adedi: | 10kg |
| Sıcaklık: | 500 derece. |
ROHS 310S 12um 2500f paslanmaz çelik lifleri korozyona dayanıklı
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 310S |
|---|---|
| çap: | 12um |
| filaman: | 2500f |
2-22um 38-110mm Uzunluk Paslanmaz Çelik Elyaf ve 2-12g/M Elyaf
| Tip: | kesikli elyaf |
|---|---|
| lif uzunluğu: | 38mm~110mm |
| Çap: | 2um~22um |

