Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ sintered stainless steel fiber felt ] eşleşme 69 Ürün:% s.
Ünitik yapısı ve ultra yüksek gözenekliğe sahip paslanmaz çelik ağ 150/300/450/600 g/m2 HT Sintered felt
| Model: | HT Sinterlenmiş Filç Web |
|---|---|
| çap: | 4um veya 4+6.5um |
| g/m2: | 150/300/450/600 kullanılabilir |
Düşük viskozluklu sıvılar için hidrolik yağ ve yakıt filtrasyon ortamı ((Stainless Steel Sintered Felt) Düşük basınç düşüşü
| Mikron Puanı: | 5um |
|---|---|
| Ağırlık: | 300 gr/m2 |
| Kalınlığı: | 0,18 mm |
Yüksek verimlilikli ultra ince gözenekli felt Metal lif ürünlerinin küresel tedarikçisi
| Türü: | MP3 |
|---|---|
| çap: | 3um |
| Ağırlık: | 975 gr/m2 |
Titanyum Malzemesi Hidrojen Yakıt Hücresi Hidrojen Enerji Kullanımı
| Malzeme: | titanyum |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Kalınlığı: | 0,25mm\0,4mm\0,5mm |
Yüksek Sıcaklık Konveyör Bant için SS434 SS316L Sinterlenmiş Metal Elyaf
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| çap ölçer: | 10um |
| Uygulama: | anti-statik giyim |
SGS Sertifikalı Gümüş İletken 12um Sinterlenmiş Metal Elyaf
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kesme uzunluğu: | 50mm |
| Çap: | 12um |
SGS Isıya Dayanıklı Metal Sinterlenmiş Keçe, Sanayi Filtreleme İçin
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama: | endüstri filtreleme |
| Sıcaklık: | 300 ~ 500 centi derece |
18um Sinterlenmiş Metal Elyaf Pasa Dayanıklı, 12g / M Metal Kompozit Tel
| Malzeme: | Frcral |
|---|---|
| Çap: | 12um ~ 22um |
| uzunluk: | 38 ~ 110 mm |
Yüksek Elektrik Direnci ile İletken Sinterlenmiş Metal Elyaf Fekral Elyaf
| Adedi: | 10kg |
|---|---|
| Sıcaklık: | 1000 santigrat derece |
| Malzeme: | FeCrAl |

