Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ sintered stainless steel fiber felt ] eşleşme 69 Ürün:% s.
AEM Alkali Ortamları için Sinterlenmiş Nikel Fiber Ortam
| Boyut: | Özelleştirilebilir ve maks 1500*1180mm |
|---|---|
| Elyaf Tipi: | Nikel Elyaf Keçe |
| Başvuru: | AEM ve Alkalin Ortamları |
İletken 30um Sinterlenmiş Metal Elyaf Korozyona Dirençli
| Adedi: | 10kg |
|---|---|
| Sıcaklık: | 1000centi derece |
| Malzeme: | FeCrAl |
Fecral Sinter Metal Elyaf 20um Çap Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| Malzeme: | dışkı |
|---|---|
| renk: | metal rengi |
| paketleme: | kağıt karton |
ROHS Sertifikası Sinterlenmiş Metal Elyaf, 35mikron Metal Kompozit Tel
| Malzeme: | FeCrAl |
|---|---|
| Uygulama: | metal filtre |
| filaman: | 1000F |
10 Mikron Yüksek Mukavemetli Demet Çekme Metal Elyafı Endüstriyel Uygulamalar İçin
| Lif çapı: | 1-100um |
|---|---|
| Malzeme: | 316L/304/310S/ TA1 ve N6 |
| Özellikler: | Kimyasal liflere benzer esneklik ve yüksek özgül yüzey alanı |
1500g / M2 0.67mm Kalınlık Fekral Fiber Sinterlenmiş Keçe% 72 Gözeneklilik
| tip: | HT-HDH-20 |
|---|---|
| diamter: | 20uM |
| ağırlık: | 1500 gr / m2 |
Endüstriyel Film Yapımı İçin Isıya Dayanıklı% 74 Gözenekli Metal Filtre Diski
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama: | endüstri filtreleme |
| Sıcaklık: | 300 ~ 500 centi derece |
Kimyasal Elyaf Endüstrisi için 20um 0.7mm Kalınlık SS Filtre Mesh% 82 Gözeneklilik
| Çap: | 20uM |
|---|---|
| ağırlık: | 750g / m2 |
| Kalınlık: | 0,51 mm |

