Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ sintered stainless steel fiber felt ] eşleşme 69 Ürün:% s.
0.44mm Kalınlık Paslanmaz Çelik Sinterlenmiş Keçe Korozyona Dirençli
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama: | endüstri filtreleme |
| Sıcaklık: | 300 ~ 500 centi derece |
% 74 Gözeneklilik Paslanmaz Çelik Filtre Diski, Paslanmaya Dayanıklı Sinterlenmiş Keçe
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama: | endüstri filtreleme |
| Sıcaklık: | 300 ~ 500 centi derece |
0.57mm Kalınlık 60um Çap Paslanmaz Çelik İnce Hasır Paslanmaz
| Çap: | 60um |
|---|---|
| ağırlık: | 750g / m2 |
| Kalınlık: | 0,57 mm |
SGS SUS310S 10 Mikron Paslanmaz Çelik Hasır 0.3mm Kalınlık
| Çap: | 30um |
|---|---|
| ağırlık: | 1050 gr / m2 |
| Kalınlık: | 0.62mm |
SGS 1050g/m2 MP 30 %79 Gözenekli Sinterlenmiş Metal Elyaf Keçe
| Tip: | HT-MP30 |
|---|---|
| çap: | 30um |
| ağırlık: | 1050g/m2 |
Korozyon Önleyici 0.45mm Kalınlık Sinterlenmiş Metal Elyaf% 60 Gözeneklilik Keçesi
| Çap: | 40um |
|---|---|
| ağırlık: | 1200 gr / m2 |
| Kalınlık: | 0,63 mm |
Endüstriyel Viskon Filtreleme için SGS Paslanmaz Sinterlenmiş Metal Elyaf Keçesi
| Malzeme: | 316 |
|---|---|
| Uygulama: | endüstri filtreleme |
| Sıcaklık: | 300 ~ 500 centi derece |
Paslanmaz Çelik Elyaf Sinterlenmiş Keçe Filtre Doğruluğu 3 ~ 60μM
| malzeme: | 316L, HR, Inconel, Fecralloy |
|---|---|
| çap: | 3um-60um |
| prosity: | özelleştirilmiş |
Anti Rust 35um Paslanmaz Çelik İletken Elyaf SGS Onaylandı
| paketleme: | KAĞIT KARTONU |
|---|---|
| Adedi: | 10kg |
| Sıcaklık: | 1000centi derece |
750g / M2 0.36mm Kalınlık Sinterlenmiş Metal Elyaf% 74 Gözeneklilik Keçesi
| Çap: | 7 um |
|---|---|
| ağırlık: | 750g / m2 |
| Kalınlık: | 0.36mm |

