Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ sintered stainless steel fiber felt ] eşleşme 69 Ürün:% s.
Kimyasal filtre için ısıya dayanıklı D10um Sinterlenmiş Metal Elyaf Keçesi% 78 Gözeneklilik
| diamter: | 10um |
|---|---|
| ağırlık: | 600g / m2 |
| Kalınlık: | 0,34 mm |
80um Çap 500g / M2 Sinterlenmiş Metal Elyaf Korozyon Önleyici Keçe
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| ağırlık: | 500G / m2 |
| Çap: | 2um ~ 80um |
Anti Rust 25um Sinterlenmiş Metal Elyaf Toz Çöktürücü İçin% 79 Gözeneklilik Keçesi
| Çap: | 25um |
|---|---|
| ağırlık: | 1050 gr / m2 |
| Kalınlık: | 0.62mm |
D75um Sinterlenmiş Metal Elyaf Keçe, 1mm Kalınlık Paslanmaz Çelik Filtre Elemanı
| Çap: | 75um |
|---|---|
| ağırlık: | 1200 gr / m2 |
| Kalınlık: | 1mm |
Paslanmaya Dayanıklı 7 Mikron Sinterlenmiş Metal Elyaf Keçesi% 73 Gözeneklilik
| tip: | HT-HP7 |
|---|---|
| diamter: | 7 um |
| ağırlık: | 1200 gr / m2 |
316L Paslanmaz Çelik Filtre Diski, Paslanmaz Sinterlenmiş Keçe
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama: | endüstri filtreleme |
| Sıcaklık: | 300 ~ 500 centi derece |
Kartuş Toz Toplayıcı için Korozyona Dayanıklı 0.44mm Kalın Paslanmaz Çelik Sinterlenmiş Keçe
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama: | endüstri filtreleme |
| Sıcaklık: | 300 ~ 500 centi derece |
700g / M2 0.7mm Kalınlık Paslanmaz Çelik Filtre Elemanı SGS Onaylandı
| renk: | metal rengi |
|---|---|
| ağırlık: | 700 g / m2 |
| boyut: | Özelleştirilecek |

