Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ sintered stainless steel fiber felt ] eşleşme 69 Ürün:% s.
Sinterli Paslanmaz Çelik Fiber Felt 3000 Bubble Point Disk Filtreleri için En İyi Medya
| Model: | 20LL4JJ |
|---|---|
| Mikron Puanı: | 20um |
| Destek Ağı: | Üst -50*50(G/D 0,19mm)/Btm -50*50(G/D 0,19mm) |
Vakum Sinterlenmiş Paslanmaz Çelik Elyaf Keçe 0.62mm Kalınlık
| modeli: | HT-RH25 |
|---|---|
| çap: | 25um |
| Ağırlık: | 1050g/m2 |
% 85 Gözenekli 0.8mm Kalınlık Sinterlenmiş Paslanmaz Çelik Elyaf Keçe
| modeli: | HT-VL20 |
|---|---|
| Çap: | 20um |
| Ağırlık: | 950g/m2 |
0.94mm Kalınlık 30um 600g/M2 Sinterlenmiş Paslanmaz Çelik Elyaf Korozyona Dirençli Keçe
| çap: | 30um |
|---|---|
| Ağırlık: | 600g/m2 |
| Kalınlık: | 0.94mm |
0.51mm Kalınlık Sinterlenmiş Paslanmaz Çelik Elyaf Korozyona Dirençli Keçe
| modeli: | HT-MP20 |
|---|---|
| çap: | 20um |
| Ağırlık: | 750g/m2 |
%85 Gözeneklilik Sinterlenmiş Paslanmaz Çelik Elyaf Keçe 0.74mm Kalınlık
| modeli: | HT-LP20 |
|---|---|
| çap: | 20um |
| Ağırlık: | 900g/m2 |
1050g/M2 0.49mm Kalınlık Sinterlenmiş Paslanmaz Çelik Elyaf Keçe %73 Gözeneklilik
| modeli: | HT-DH20 |
|---|---|
| çap: | 20um |
| Ağırlık: | 1050g/m2 |
Filtre Medyası için Kalınlık 0.42mm Sinterlenmiş Paslanmaz Çelik Elyaf Keçe
| modeli: | HT-HP5 |
|---|---|
| çap: | 5um |
| g/m2: | 900 |
Gümüş 1.5kg / m2 60 Mikron 316L Paslanmaz Çelik Elyaf% 88 Gözeneklilik Keçesi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Metal: | 316L |
| teknik: | vakumlu sinterleme |
80um Çap 316L Paslanmaz Çelik Elyaf Korozyona Dirençli Keçe
| Çap: | 80um |
|---|---|
| ağırlık: | 1200 gr / m2 |
| Kalınlık: | 1mm |

