Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high temperature sintered metal fiber ] eşleşme 110 Ürün:% s.
Vakum Sinterlenmiş Paslanmaz Çelik Elyaf Keçe 0.62mm Kalınlık
| modeli: | HT-RH25 |
|---|---|
| çap: | 25um |
| Ağırlık: | 1050g/m2 |
% 85 Gözenekli 0.8mm Kalınlık Sinterlenmiş Paslanmaz Çelik Elyaf Keçe
| modeli: | HT-VL20 |
|---|---|
| Çap: | 20um |
| Ağırlık: | 950g/m2 |
0.51mm Kalınlık Sinterlenmiş Paslanmaz Çelik Elyaf Korozyona Dirençli Keçe
| modeli: | HT-MP20 |
|---|---|
| çap: | 20um |
| Ağırlık: | 750g/m2 |
%85 Gözeneklilik Sinterlenmiş Paslanmaz Çelik Elyaf Keçe 0.74mm Kalınlık
| modeli: | HT-LP20 |
|---|---|
| çap: | 20um |
| Ağırlık: | 900g/m2 |
1050g/M2 0.49mm Kalınlık Sinterlenmiş Paslanmaz Çelik Elyaf Keçe %73 Gözeneklilik
| modeli: | HT-DH20 |
|---|---|
| çap: | 20um |
| Ağırlık: | 1050g/m2 |
Yüksek Verimli Ultra İnce Gözenekli Metal Elyaf Keçe ve Titanyum elyaf Keçe
| Malzeme: | TA1 |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Kalınlığı: | 0,25mm\0,4mm\0,8mm\1mm\5mm |
Alkali ve AEM Su Elektrolizi için Nikel Elyafı Sinterli Filtr Yüksek Gözeneklilik 40-50%
| Malzemeler: | Ni 200 veya 201 |
|---|---|
| gözeneklilik: | %40-50 |
| Kalınlığı: | 0,05-0,1um |
ROHS 1 Mikron Sinterlenmiş Metal Filtre Kartuşu Darbeye Dayanıklı
| Sıcaklık: | 1000centi derece |
|---|---|
| Emisyon: | <5mg / nm3 |
| süreç: | sinterleme |
1m / Min Sinterlenmiş Metal Filtre Kartuşu Darbeye Dayanıklı
| Eğilme kuvveti: | 2000 ~ 5000N |
|---|---|
| gözeneklilik: | % 74 |
| Kalınlık: | 0,44 mm |
Üç boyutlu yapı, yüksek gözenekli, yüksek filtreleme verimliliği olan paslanmaz çelik lifleri.
| çap: | 3 mikron |
|---|---|
| Türü: | HT-MP3 |
| Ağırlık: | 975 gr/m2 |

