Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high temperature sintered metal fiber ] eşleşme 110 Ürün:% s.
Anti Rust 25um Sinterlenmiş Metal Elyaf Toz Çöktürücü İçin% 79 Gözeneklilik Keçesi
| Çap: | 25um |
|---|---|
| ağırlık: | 1050 gr / m2 |
| Kalınlık: | 0.62mm |
ROHS Onaylı Anti Statik 20.68k / M 4um Sinterlenmiş Metal Elyaf
| tip: | Metal Elyaf |
|---|---|
| uzunluk: | Uzunluğu Özelleştir |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
18um Sinterlenmiş Metal Elyaf Pasa Dayanıklı, 12g / M Metal Kompozit Tel
| Malzeme: | Frcral |
|---|---|
| Çap: | 12um ~ 22um |
| uzunluk: | 38 ~ 110 mm |
İletken 30um Sinterlenmiş Metal Elyaf Korozyona Dirençli
| Adedi: | 10kg |
|---|---|
| Sıcaklık: | 1000centi derece |
| Malzeme: | FeCrAl |
100f Filament Sinterlenmiş Metal Elyaf, SGS Onaylı Bükümlü Giyim Dikiş İpliği
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| tip: | 12um * 100f * 3 |
| filaman: | 100f |
Anti Statik 0.43g / m 4um Sinterlenmiş Metal Elyaf ROHS Sertifikası
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| Çap: | 4um |
| ağırlık: | 0,43 g / m2 |
Endüstriyel Viskon Filtreleme için SGS Paslanmaz Sinterlenmiş Metal Elyaf Keçesi
| Malzeme: | 316 |
|---|---|
| Uygulama: | endüstri filtreleme |
| Sıcaklık: | 300 ~ 500 centi derece |
80um Çap 500g / M2 Sinterlenmiş Metal Elyaf Korozyon Önleyici Keçe
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| ağırlık: | 500G / m2 |
| Çap: | 2um ~ 80um |
600g / M2 5um Sinterlenmiş Metal Elyaf Korozyona Dirençli Keçe
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| Sıcaklık: | 300 ~ 500 centi derece |
| ağırlık: | 600g / m2 |

