Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high temperature sintered metal fiber ] eşleşme 110 Ürün:% s.
Yüksek Sıcaklık Konveyör Bant için SS434 SS316L Sinterlenmiş Metal Elyaf
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| çap ölçer: | 10um |
| Uygulama: | anti-statik giyim |
Sinterlenmiş Metal Elyaf Keçe Çok Katmanlı 0.37mm Kalınlık
| çap: | 3um |
|---|---|
| Ağırlık: | 975 gr/m2 |
| Kalınlık: | 0,37 mm |
Paslanmaya Dayanıklı% 80 Gözeneklilik Sinterlenmiş Metal Elyaf Keçe SGS Onaylandı
| Malzeme: | FeCrAl |
|---|---|
| için başvurdu: | Polyfilm, viskon |
| Kalınlık: | 50g / m2 |
22um Yüksek Elektriksel Dirençli İletken Sinterlenmiş Metal Fiber Fecral Fiber
| Adedi: | 10kg |
|---|---|
| Sıcaklık: | 1000 santigrat derece |
| Malzeme: | Fekral |
Paslanmaya Dayanıklı 7 Mikron Sinterlenmiş Metal Elyaf Keçesi% 73 Gözeneklilik
| tip: | HT-HP7 |
|---|---|
| diamter: | 7 um |
| ağırlık: | 1200 gr / m2 |
D75um Sinterlenmiş Metal Elyaf Keçe, 1mm Kalınlık Paslanmaz Çelik Filtre Elemanı
| Çap: | 75um |
|---|---|
| ağırlık: | 1200 gr / m2 |
| Kalınlık: | 1mm |
Kimyasal filtre için ısıya dayanıklı D10um Sinterlenmiş Metal Elyaf Keçesi% 78 Gözeneklilik
| diamter: | 10um |
|---|---|
| ağırlık: | 600g / m2 |
| Kalınlık: | 0,34 mm |
SGS Sertifikalı Gümüş İletken 12um Sinterlenmiş Metal Elyaf
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kesme uzunluğu: | 50mm |
| Çap: | 12um |
Paslanmaya Dayanıklı 0.9mm Kalınlık Sinterlenmiş Metal Elyaf ROHS Sertifikalı
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bileşen: | % 100 316L |
| İşleme: | düz sallama |

