Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high temperature sintered metal fiber ] eşleşme 110 Ürün:% s.
Ultra İnce Gözenekli Metal Titanyum Elyaf Yüksek Sıcaklıkta Sinterleme Keçesi
| Malzeme: | titanyum |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Kalınlık: | 0,25mm\0,4mm\0,8mm\1mm\5mm |
Yüksek verimlilikli ultra ince gözenekli felt Metal lif ürünlerinin küresel tedarikçisi
| Türü: | MP3 |
|---|---|
| çap: | 3um |
| Ağırlık: | 975 gr/m2 |
Isıya Dayanıklı Sinterlenmiş Metal Filtre Kartuşu, 6um Metal Filtre Elemanı
| Uygulama: | yüksek sıcaklık filtreleme |
|---|---|
| sanayi: | çöp cebustion |
| boyut: | 130-L1600 |
316L 304 302 1um-100um Elektrik ve Isı İletişimliliği Metal Elyaf ((Stainless Steel Fiber/Fecral Fiber/Hastelloy Fiber/Titanium Fiber) İletici Kumaş için,Anti-statik iplik ve iletken plastik
| Malzeme: | 316L\304 Paslanmaz Çelik elyaf |
|---|---|
| ağırlık/metre: | 1,4-3,3 g/m |
| Çap: | 1-100um |
316L Ultra İnce Metal Fiber 1um 1.5um 2um Mevcut
| Uzunluk: | 80-100um |
|---|---|
| Ambalaj: | Esnek |
| Uygulama: | Yarı iletken gaz filtresi/yüksek saflıklı gaz filtreleri çözeltisi |
1 Mikron Sinterlenmiş Metal Filtre, Darbeye Dayanıklı Sinterlenmiş Dokuma Hasır Filtre
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| Uygulama: | alüminyum oksit fabrikası |
| Ürün adı: | Sinterlenmiş Dokuma Hasır Filtre |
3m / Min Metal Filtre Kartuşu, Isıya Dayanıklı Sinterlenmiş Metal Filtre Elemanları
| Sıcaklık: | 1000 derece |
|---|---|
| Emisyon: | <5mg / nm3 |
| üfleme hızı: | 1 ~ 3m / dak |
Paslanma Önleyici Metal Filtre Kartuşu, 90 Mikron Sinterlenmiş Metal Filtre
| gözeneklilik: | % 74 |
|---|---|
| geçirgenlik: | 150 |
| kuvvet: | 1500 ~ 2500N |
Özelleştirilebilir Uzunluklu Gaz Yanıcı Metal Elyaf Kumaş Çözümleri FeCrAl Malzemeleri ile
| Malzemeler: | FeCrAl |
|---|---|
| Uzunluk: | İsteğe göre özelleştirilebilir |
| Garanti: | ≥3 Yıl |

