Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high temperature sintered metal fiber ] eşleşme 110 Ürün:% s.
% 74 Gözeneklilik Paslanmaz Çelik Filtre Diski, Paslanmaya Dayanıklı Sinterlenmiş Keçe
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama: | endüstri filtreleme |
| Sıcaklık: | 300 ~ 500 centi derece |
Endüstriyel Film Yapımı İçin Isıya Dayanıklı% 74 Gözenekli Metal Filtre Diski
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama: | endüstri filtreleme |
| Sıcaklık: | 300 ~ 500 centi derece |
130mm Çap 7000mm Uzunluk Metal Filtre Kartuşu Pasa Dayanıklı
| Sıcaklık: | 1000 derece |
|---|---|
| süzme: | 5mg / NM3 |
| üfleme hızı: | 1 ~ 3m / dak |
80um Çap 316L Paslanmaz Çelik Elyaf Korozyona Dirençli Keçe
| Çap: | 80um |
|---|---|
| ağırlık: | 1200 gr / m2 |
| Kalınlık: | 1mm |
Açık Gri Titanyum Elyaf Keçe %50-90 Filtre Derecesi Korozyona Dirençli
| Tip: | Korozyona dayanıklı ortam (Elektrik reaktörü ile hidrojen üretimi) |
|---|---|
| Filtre Değerlendirmesi: | %50-90(İsteğe göre özelleştirilmiş) |
| Kullanım: | yakıt hücresi, askeri sanayi, havacılık, sivil, tıbbi bakım vb. |
Akışkan Dinamik Performanslı 0,2 mm - 2 mm Titanyum Elyaf Keçe
| Malzeme: | Titanyum |
|---|---|
| renk: | Gri |
| Kalınlık: | 0,25mm\0,4mm\0,8mm\1mm\5mm |
Kimya Endüstrisi için Darbeye Dayanıklı 20cm Çaplı Metal Filtre Kartuşu
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama: | endüstri filtreleme |
| Sıcaklık: | 300 ~ 500 centi derece |
Ultra ince 316L paslanmaz çelik kısa lif
| Uzunluk: | 80-100um |
|---|---|
| Ambalaj: | Esnek |
| Uygulama: | Yarı iletken gaz filtresi/yüksek saflıklı gaz filtreleri çözeltisi |
160mm Çap Metal Filtre Kartuşu, 5000mm Uzunluk Metal Filtre Elemanı
| uzunluk: | 5000mm |
|---|---|
| Çap: | 130/160 |
| havayı filtrelemek: | 2,04 / 2,51 |
Hasırlı Korozyon Önleyici 1.5m Uzun Metal Filtre Kartuşu
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,44 mm |
| geçirgenlik: | 150 |

