Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high temperature sintered metal fiber ] eşleşme 110 Ürün:% s.
Süper ince 1-100um korozyona dayanıklı paslanmaz çelik Sintered metal lif yüksek elektrik iletkenliği ile
| Renk: | Gri |
|---|---|
| Malzeme: | 316L 302 304 430 434 |
| Başvuru: | Tekstil, filtreleme, metalurji, sivil ve askeri sanayi |
Fecral Sinter Metal Elyaf 20um Çap Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| Malzeme: | dışkı |
|---|---|
| renk: | metal rengi |
| paketleme: | kağıt karton |
ROHS Sertifikası Sinterlenmiş Metal Elyaf, 35mikron Metal Kompozit Tel
| Malzeme: | FeCrAl |
|---|---|
| Uygulama: | metal filtre |
| filaman: | 1000F |
Korozyon Önleyici 0.45mm Kalınlık Sinterlenmiş Metal Elyaf% 60 Gözeneklilik Keçesi
| Çap: | 40um |
|---|---|
| ağırlık: | 1200 gr / m2 |
| Kalınlık: | 0,63 mm |
750g / M2 0.36mm Kalınlık Sinterlenmiş Metal Elyaf% 74 Gözeneklilik Keçesi
| Çap: | 7 um |
|---|---|
| ağırlık: | 750g / m2 |
| Kalınlık: | 0.36mm |
SGS 1050g/m2 MP 30 %79 Gözenekli Sinterlenmiş Metal Elyaf Keçe
| Tip: | HT-MP30 |
|---|---|
| çap: | 30um |
| ağırlık: | 1050g/m2 |
% 1.1 Uzama 0.54 g / M Sinterlenmiş Metal Elyaf Isıya Dayanıklı
| tip: | 12um * 275f * 2 |
|---|---|
| ağırlık: | 0,54 g / m2 |
| direnç: | 14 |
Kılıf İçin İletken 10m Uzunluk Sinterlenmiş Metal Elyaf Aşınmaya Dayanıklı
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Sıcaklık: | 100 ~ 10000KW / m2 |
| uzunluk: | 288mm |
Anti Statik Korozyon Korumalı Sinterlenmiş Metal Elyaf SGS Sertifikalı
| tip: | antistatik |
|---|---|
| Uygulama: | Fırça |
| Malzeme: | 316L Paslanmaz Çelik |

