Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high temperature sintered metal fiber ] eşleşme 110 Ürün:% s.
450g/M2 22um Diameter Fecral Fiber Sintered Felt SGS Onaylandı
| çap: | 22um |
|---|---|
| Ağırlık: | 450 gr/m2 |
| gözeneklilik: | %80 |
Çevre Koruma İçin Korozyona Dayanıklı 60mm Çaplı SS Sinterlenmiş Filtre Kartuşu
| diamter: | 60 ~ 200 mm |
|---|---|
| Uygulama: | Çevre Koruma |
| yayma: | 5mg / NM3 |
% 73 Gözeneklilik 900g / M2 Paslanmaz Çelik Elyaf ROHS Onaylı Keçe
| diamter: | 5um |
|---|---|
| ağırlık: | 900 gr / m2 |
| Kalınlık: | 0.42mm |
434 Paslanmaz Çelik Elyaf, Giyim İçin 10um Karbon Çelik Elyaf
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Diamerter: | 10um |
| Uygulama: | anti-statik giysiler |
SUS316L Paslanmaz çelik lif Elektrostatik yük karşı güvenilir koruma
| Malzeme: | SUS316L |
|---|---|
| Özellikler: | Anti statik |
| Adedi: | 1 kg |
5mg / Nm3 Paslanmaz Çelik Hasır Filtre Kartuşu, D200mm Metal Filtre Borusu
| lif çapı: | 6 ~ 30um |
|---|---|
| gözeneklilik: | % 74 |
| ağırlık: | 900 gr / m2 |
1-100um Ultra ince paslanmaz çelik lif malzemeleri 316L 304 302 430 434
| Malzeme: | 316L, 304, 302, 430, 434 |
|---|---|
| Adedi: | 1 kg |
| Sıcaklık: | 500 derece. |
316L 304 310S 1-100um Paket Çizim İşlemi ile Yapılan Saf Paslanmaz Çelik Elyafı
| Malzeme: | SUS316L |
|---|---|
| filaman: | 2000F |
| MOQ: | 1 kg |
Anti Rust 35um Paslanmaz Çelik İletken Elyaf SGS Onaylandı
| paketleme: | KAĞIT KARTONU |
|---|---|
| Adedi: | 10kg |
| Sıcaklık: | 1000centi derece |

