Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 1 1 elongation heat resistant sewing thread ] eşleşme 47 Ürün:% s.
316L paslanmaz çelik 12um 100filament*2 için UHF RFID etiketi
| Malzeme: | SUS316 |
|---|---|
| Dönüş: | 335t |
| filaman: | 100F |
316L Paslanmaz Çelik Yapay Zımba Elyafları, ROHS Metal Elyaf Büküm İpliği
| tip: | Ne21 / 2 |
|---|---|
| Bileşen: | 316L |
| Malzeme: | aramid |
316L Metalik Metal Elyaf, Esnek Metal Elyaf Büküm İpliği
| Malzeme: | 316L, 304 |
|---|---|
| Özellikleri: | İletken |
| Adedi: | 10kg |
Hamile Giysiler İçin Paslanmaya Dayanıklı İletken 6um Metalik Metal Elyaf
| tip: | 6um |
|---|---|
| Malzeme: | 316L |
| Özellikleri: | İletken |
Mavi 304 Paslanmaz Çelik İletken Tel Aşınmaya Dayanıklı
| Malzeme: | 316L, 304 |
|---|---|
| kullanım: | Isıtma teli |
| Uygulama: | Isıtma Battaniyesi |
Antistatik Fırça Yapımı için Ultra İnce Metal Fiber Kompozit Tel 12um * 275f * 4
| Tip: | 12um*275f*4 |
|---|---|
| filament: | 275f |
| ağırlık: | 1.01g/m2 |
Akıllı Isıtma Alanı İçin Yüksek Mukavemetli Ultra İnce Metal Fiber Kompozit Tel
| Malzemeler: | 316L 304 FCA |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Ambalaj bilgileri: | kağıt karton; özelleştirilmiş |
304/316L paslanmaz çelik lif bükme ipliği radyasyona dayanıklı ve 500 derece sıcaklığa dayanıklı
| Malzeme: | 304/316L |
|---|---|
| Özellikler: | radyasyona dayanıklı |
| Adedi: | 10kg |
Gri Ultra-Fine Metal Fiber Kompozit Tel 1-100um Diametresi Optimal Elektrik İleticiliği ve Yüksek Elastisite
| Malzemeler: | 316L 304 FCA |
|---|---|
| Kat: | Gri |
| Çapraz: | 1μm--100μm |

