Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 1 1 elongation heat resistant sewing thread ] eşleşme 47 Ürün:% s.
2kg / Koni 6um Paslanmaz Çelik Elyaf Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| Malzeme: | 304 |
|---|---|
| Özellikleri: | radyasyona dayanıklı |
| Sıcaklık: | 300 · 500 derece |
% 1.1 Uzama 0.54 g / M Sinterlenmiş Metal Elyaf Isıya Dayanıklı
| tip: | 12um * 275f * 2 |
|---|---|
| ağırlık: | 0,54 g / m2 |
| direnç: | 14 |
ROHS Sertifikası SSF, Yüksek mukavemet, Sinyal iletimi, alçak gerilim ısıtma teli
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama: | zeki giysiler |
| direnç: | 9.4 |
Elektronik Tekstilde Çamaşır Metal Fiber RFID Isıtma Teli
| Malzeme: | 316L,304 |
|---|---|
| Özellikler: | Elektronik Tekstil Tanımlama Çözümleri İçin |
| Adedi: | 1 kg |
Giyim için İletken 12um Metalik Metal Elyaf Korozyona Dirençli
| Malzeme: | 316L, 304 |
|---|---|
| yoğunlaşma: | 100% |
| Sıcaklık: | 300 ~ 500 centi derece |
Isıtma Pedi için 1.01g / M 12 mikron Metal Fiber Büküm İpliği Korozyon Koruması
| modeli: | 12μm×275×4 |
|---|---|
| Malzeme: | 316L |
| Metre Başına Ağırlık: | 1.01 |
316L 14um 90*2 esnek ısıtıcı elemanlar için gri PFA kaplamalı filamentler, kızılötesi ısıtıcılar için ısıtıcı matlar
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| Renk: | Gri PFA kaplama |
| Dış çap: | 0,6 mm |
Paslanmaz Çelik Ultra İnce Kompozit Tel 14um*90f*2 Isıtma Yastığı Ve UHF RFID Tek Tel Olarak Kullanılır
| Malzeme: | Paslanmaz çelik lifleri |
|---|---|
| Uygulama: | Akıllı ısıtıcı ve RFID Singal tel |
| filaman: | 90F |

