Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 1 1 elongation heat resistant sewing thread ] eşleşme 47 Ürün:% s.
Örme Giyim İçin 12m Uzunluk 304 Paslanmaz Çelik İletken İplik
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| direnç: | 13.2 |
| tek uzama: | % 1,1 |
Bükülmeye dayanıklı, yüksek mukavemetli, alçak gerilim yalıtımlı ısıtma teli
| tip: | alçak gerilim yalıtımlı ısıtma teli |
|---|---|
| lif çapı: | 12um 14um |
| Kaplamalı Malzemeler: | MFA/PFA/FEP |
Yüksek Sıcaklık Dikiş Telinde Uygulanan 316L Metal Fiber Büküm İpliği
| Malzeme: | 316L,304 |
|---|---|
| Özellikleri: | İletken |
| ADEDI: | 10kg |
Akıllı Giysiler için Urtra fine 12 mikron
| başvuru: | akıllı giysiler |
|---|---|
| direnç: | 2-60 Ω/m, Özelleştirilmiş |
| çap: | 12um/14um |
Akıllı giysiler için Ultra İnce Tel Esnek iletim
| Malzeme: | 316L,304 |
|---|---|
| özellikleri: | Akıllı giysiler için Ultra İnce Tel Esnek iletim |
| ADEDI: | 10kg |
Isıtma Yastığı İçin Süper İnce Kompozit Metal Elyaf Büküm İpliği
| işlemi: | katlanmış |
|---|---|
| Malzeme: | 316L |
| Metre Başına Ağırlık: | 0,43~0,53 |
Isıtma Yastığı için 12μM × 100 × 1 Metal Fiber Büküm İpliği
| çap: | 12um |
|---|---|
| Tip: | 12um*100f*1 |
| filaman: | 100F |
Askeri Kamplar İçin İletken% 1.10 Uzama Paslanmaz Çelik Elyaf 25N Kırılma Yükleme
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| Özellikleri: | İletken |
| Adedi: | 10kg |

