Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ tpe conductive masterbatch ] eşleşme 11 Ürün:% s.
EMI Enjeksiyonu İçin ROHS 2mm Çaplı Karbon Siyahı İletken Masterbatch
| kullanım: | plastik bağımlılığı |
|---|---|
| İçerik: | Paslanmaz elyaf, reçine, |
| Uygulamalı: | ESD, EMI |
Plastik İletken Masterbatch Paslanmaz Çelik Elyaf Reçine Aglomera Peletleri
| Tip: | HT-CH75-T12/14/16/20 |
|---|---|
| Çap: | 6.5um,8um,11um |
| Uzunluk: | 4~10mm |
Plastik İletken Masterbatch %25 Termoplastik Reçineli %75 Paslanmaz Çelik Elyaf
| Tip: | HT-CH75 |
|---|---|
| Çap: | 8um |
| Uzunluk: | 10 mm |
Çap 2mm Plastik Pürüzsüz İletken Masterbatch 4-10 Mm Masterbatch
| Tip: | HT-CH60-T16 |
|---|---|
| Elyaf Çapı: | 6.5um |
| masterbach uzunluğu: | 4~10mm |
Yüksek Performanslı İletken Plastik Masterbatch
| Malzeme: | Çelik lif %60 & %75 & %25 içerik |
|---|---|
| Özellikler: | iletken malzeme |
| Başvuru: | tıbbi parantez |
Paslanmaz Çelik Elyaf İletken Plastik Malzeme 4mm - 10mm Uzunluk
| Malzeme: | Yüksek mukavemetli 304 elyaf, reçine |
|---|---|
| Renk: | gri |
| Masterbatch uzunluğu: | 4-10mm |
Gri İletilebilir Plastik Masterbatch, Antistik Tekerlekler için % 60 Lifi İçeriyor
| Malzeme: | SUS, reçine |
|---|---|
| özellikler: | İletken |
| Uygulama: | tıbbi tekerlekler |
Yüksek dayanıklılıklı ultra ince paslanmaz çelik lifleri ve işleme ajanları ile reçine bazlı iletken plastik masterbatch
| Malzemeler: | 304 Yüksek mukavemetli elyaf, reçine |
|---|---|
| Renk: | gri |
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/torba, gerektiği gibi özelleştirilmiş ambalaj. |
Paslanmaz Çelik Elyaf 4-10 mm İletken Plastik Masterbatch
| Tip: | HT-CH75-T12 |
|---|---|
| Elyaf Çapı: | 6.5um |
| masterbach uzunluğu: | 4~10mm |

