Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ rohs conductive masterbatch ] eşleşme 23 Ürün:% s.
EMI Enjeksiyonu İçin ROHS 2mm Çaplı Karbon Siyahı İletken Masterbatch
| kullanım: | plastik bağımlılığı |
|---|---|
| İçerik: | Paslanmaz elyaf, reçine, |
| Uygulamalı: | ESD, EMI |
PC için SUS 1.2g / Cc İletken Masterbatch Pasa Dayanıklı
| renk: | gri |
|---|---|
| Malzeme: | SUS , MFA |
| Özellikleri: | İletken |
Antistatik Tekerlekler İçin İletken Masterbatch
| Malzeme: | SUS, reçine |
|---|---|
| Özellikleri: | İletken |
| Uygulama: | tıbbi tekerlekler |
LCD İletken Masterbatch, 5000f Filament İletken Plastik Malzeme
| Uygulama: | antistatik tekerlekler |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Malzeme: | ABS , PP , PC |
Plastik İletken Masterbatch %25 Termoplastik Reçineli %75 Paslanmaz Çelik Elyaf
| Tip: | HT-CH75 |
|---|---|
| Çap: | 8um |
| Uzunluk: | 10 mm |
Çap 2mm Plastik Pürüzsüz İletken Masterbatch 4-10 Mm Masterbatch
| Tip: | HT-CH60-T16 |
|---|---|
| Elyaf Çapı: | 6.5um |
| masterbach uzunluğu: | 4~10mm |
Elektriksel SUS% 70 İletken Masterbatch Isıya Dayanıklı
| Malzeme: | SUS% 70 |
|---|---|
| Özellikleri: | İletken malzeme |
| Uygulama: | tıbbi parantez |
Plastik İletken Masterbatch Paslanmaz Çelik Elyaf Reçine Aglomera Peletleri
| Tip: | HT-CH75-T12/14/16/20 |
|---|---|
| Çap: | 6.5um,8um,11um |
| Uzunluk: | 4~10mm |
Sinyal Teli İçin Onaylı 10000f Filament İletken Masterbatch'e Ulaşın
| Malzeme: | PFA% 40 |
|---|---|
| Özellikleri: | İletken malzeme |
| Uygulama: | tıbbi parantez |

