Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pure metal fiber fabric ] eşleşme 19 Ürün:% s.
Özelleştirilebilir Temiz Metal Elyaf Kumaş Teknik Tekstil Uzunluğu Özelleştirilebilir
| Malzemeler: | FeCrAl/316L |
|---|---|
| Uzunluk: | İsteğe göre özelleştirilebilir |
| Garanti: | ≥3 Yıl |
Giyimde Korozyona Dirençli 0.9mm Kalınlık 1000g / M2 Metalik Lifler
| Malzeme: | FeCrAl |
|---|---|
| Uzunluk: | 260 mm |
| Genişlik: | 145mm |
Paslanmaya Dayanıklı 0.9mm Kalınlık Sinterlenmiş Metal Elyaf ROHS Sertifikalı
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bileşen: | % 100 316L |
| İşleme: | düz sallama |
316L 304 302 1um-100um Elektrik ve Isı İletişimliliği Metal Elyaf ((Stainless Steel Fiber/Fecral Fiber/Hastelloy Fiber/Titanium Fiber) İletici Kumaş için,Anti-statik iplik ve iletken plastik
| Malzeme: | 316L\304 Paslanmaz Çelik elyaf |
|---|---|
| ağırlık/metre: | 1,4-3,3 g/m |
| Çap: | 1-100um |
SGS Sertifikalı Gümüş İletken 12um Sinterlenmiş Metal Elyaf
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kesme uzunluğu: | 50mm |
| Çap: | 12um |
Paslanmaya Dayanıklı 7 Mikron Sinterlenmiş Metal Elyaf Keçesi% 73 Gözeneklilik
| tip: | HT-HP7 |
|---|---|
| diamter: | 7 um |
| ağırlık: | 1200 gr / m2 |
10 Mikron Yüksek Mukavemetli Demet Çekme Metal Elyafı Endüstriyel Uygulamalar İçin
| Lif çapı: | 1-100um |
|---|---|
| Malzeme: | 316L/304/310S/ TA1 ve N6 |
| Özellikler: | Kimyasal liflere benzer esneklik ve yüksek özgül yüzey alanı |
Yüksek Sıcaklık Konveyör Bant için SS434 SS316L Sinterlenmiş Metal Elyaf
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| çap ölçer: | 10um |
| Uygulama: | anti-statik giyim |
1000g / M2 Paslanmaz Çelik Dokuma Hasır, 8um Çaplı Paslanmaz Çelik Kumaşlar
| Çap: | 8um |
|---|---|
| havayı filtrelemek: | Özelleştirilecek |
| Malzeme: | fekral, paslanmaz çelik |
SUS316L Paslanmaz çelik lif Elektrostatik yük karşı güvenilir koruma
| Malzeme: | SUS316L |
|---|---|
| Özellikler: | Anti statik |
| Adedi: | 1 kg |

