Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ pure metal fiber fabric ] eşleşme 19 Ürün:% s.
434 Paslanmaz Çelik Elyaf, Giyim İçin 10um Karbon Çelik Elyaf
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Diamerter: | 10um |
| Uygulama: | anti-statik giysiler |
Askeri Kamplar İçin İletken% 1.10 Uzama Paslanmaz Çelik Elyaf 25N Kırılma Yükleme
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| Özellikleri: | İletken |
| Adedi: | 10kg |
2kg / Koni 6um Paslanmaz Çelik Elyaf Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| Malzeme: | 304 |
|---|---|
| Özellikleri: | radyasyona dayanıklı |
| Sıcaklık: | 300 · 500 derece |
1-100um Ultra ince paslanmaz çelik lif malzemeleri 316L 304 302 430 434
| Malzeme: | 316L, 304, 302, 430, 434 |
|---|---|
| Adedi: | 1 kg |
| Sıcaklık: | 500 derece. |
316L 304 310S 1-100um Paket Çizim İşlemi ile Yapılan Saf Paslanmaz Çelik Elyafı
| Malzeme: | SUS316L |
|---|---|
| filaman: | 2000F |
| MOQ: | 1 kg |
304L Paslanmaz Çelik Elyaf 11μM-2000f-QH-HS 1.5g/M Tekstil, Filtrasyon Endüstrisi için Kullanılan Paket Çekim Süresince Yapılmış
| Malzeme: | 304L |
|---|---|
| Tek iplik sıklığı: | ≥18cN |
| Gram Ağırlık: | 1,5 g/m |
ROHS 316L 6.5um 6000f Paslanmaz Çelik Elyaf Korozyona Dirençli
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 316L |
|---|---|
| çap: | 6.5um |
| filament: | 6000f |
ROHS 310S 12um 2500f paslanmaz çelik lifleri korozyona dayanıklı
| Malzeme: | Paslanmaz çelik 310S |
|---|---|
| çap: | 12um |
| filaman: | 2500f |
Paslanmaz SS316L 6um Büküm Giyim Radyasyon Korumalı Giysiler İçin İplik Dikmek
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| Özellikleri: | İletken |
| Adedi: | 10kg |

