Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 316l metal fiber twist thread ] eşleşme 42 Ürün:% s.
Yüksek Sıcaklık Dikiş Telinde Uygulanan 316L Metal Fiber Büküm İpliği
| Malzeme: | 316L,304 |
|---|---|
| Özellikleri: | İletken |
| ADEDI: | 10kg |
Isıtma Yastığı İçin Süper İnce Kompozit Metal Elyaf Büküm İpliği
| işlemi: | katlanmış |
|---|---|
| Malzeme: | 316L |
| Metre Başına Ağırlık: | 0,43~0,53 |
316L Metalik Metal Elyaf, Esnek Metal Elyaf Büküm İpliği
| Malzeme: | 316L, 304 |
|---|---|
| Özellikleri: | İletken |
| Adedi: | 10kg |
316L Paslanmaz Çelik Yapay Zımba Elyafları, ROHS Metal Elyaf Büküm İpliği
| tip: | Ne21 / 2 |
|---|---|
| Bileşen: | 316L |
| Malzeme: | aramid |
Isıtma Pedi için 1.01g / M 12 mikron Metal Fiber Büküm İpliği Korozyon Koruması
| modeli: | 12μm×275×4 |
|---|---|
| Malzeme: | 316L |
| Metre Başına Ağırlık: | 1.01 |
316L Paslanmaz Çelik Dönüştürülmüş Fil Antistatik Koruma Elektrostatik Şarjlara Karşı
| Türü: | 12um*275f*2 |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik bükülmüş tel |
| Tek uzatma: | %1.1 |
304/316L paslanmaz çelik lif bükme ipliği radyasyona dayanıklı ve 500 derece sıcaklığa dayanıklı
| Malzeme: | 304/316L |
|---|---|
| Özellikler: | radyasyona dayanıklı |
| Adedi: | 10kg |
RFID'de Ultra İnce Metal Fiber Kompozit Tel
| Tip: | Ultra İnce Metal Fiber Kompozit Tel-- RFID |
|---|---|
| Uygulama: | İletim hattı |
| Malzeme: | 316L veya 304 |
316L paslanmaz çelik 12um 100filament*2 için UHF RFID etiketi
| Malzeme: | SUS316 |
|---|---|
| Dönüş: | 335t |
| filaman: | 100F |
100f Filament Sinterlenmiş Metal Elyaf, SGS Onaylı Bükümlü Giyim Dikiş İpliği
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| tip: | 12um * 100f * 3 |
| filaman: | 100f |

