Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ 316l metal fiber twist thread ] eşleşme 42 Ürün:% s.
12um Paslanmaz Çelik Elyaf, 0.12g / M Anti Statik Karışımlı İplik
| Malzeme: | 316L, 304 |
|---|---|
| Özellikleri: | İletken |
| Adedi: | 10kg |
2kg / Koni 6um Paslanmaz Çelik Elyaf Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| Malzeme: | 304 |
|---|---|
| Özellikleri: | radyasyona dayanıklı |
| Sıcaklık: | 300 · 500 derece |
Korozyon Önleyici 304SS Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Dikiş İpliği SGS Onaylandı
| Özellikler: | İletken |
|---|---|
| ADEDI: | 10kg |
| Özellikleri: | radyasyon geçirmez |
Esnek PVC Kaplama Metalik İplik, 12um Yangın Geciktirici Dikiş İpliği
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kaplama: | PVC |
| direnç: | 13.2 |
316L Yüksek Sıcaklık Dikiş Teli, ROHS Ultra İnce Metal Tel
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| tip: | 12um * 275f * 1 |
| filaman: | 275f |
ROHS Sertifikası SSF, Yüksek mukavemet, Sinyal iletimi, alçak gerilim ısıtma teli
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama: | zeki giysiler |
| direnç: | 9.4 |
Akıllı giysiler için Ultra İnce Tel Esnek iletim
| Malzeme: | 316L,304 |
|---|---|
| özellikleri: | Akıllı giysiler için Ultra İnce Tel Esnek iletim |
| ADEDI: | 10kg |
Paslanmaz Çelik Ultra İnce Kompozit Tel 14um*90f*2 Isıtma Yastığı Ve UHF RFID Tek Tel Olarak Kullanılır
| Malzeme: | Paslanmaz çelik lifleri |
|---|---|
| Uygulama: | Akıllı ısıtıcı ve RFID Singal tel |
| filaman: | 90F |
Akıllı Giysiler için Urtra fine 12 mikron
| başvuru: | akıllı giysiler |
|---|---|
| direnç: | 2-60 Ω/m, Özelleştirilmiş |
| çap: | 12um/14um |

