Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ silver sintered metal fiber ] eşleşme 6 Ürün:% s.
SGS Sertifikalı Gümüş İletken 12um Sinterlenmiş Metal Elyaf
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kesme uzunluğu: | 50mm |
| Çap: | 12um |
12 mikron Yüksek Mukavemetli Süper İnce Elyaf
| Ürün adı: | Metal Elyaf |
|---|---|
| çap: | 4.5um--12um |
| Özellik: | Yüksek mukavemetli, ince elyaf |
Metal Elyaf Kesme Gümüş Kırık Elyaf Ortalama Uzunluk 35-48mm
| Malzeme: | 316L veya Fekral lif |
|---|---|
| Çap: | 12um~22um |
| Uzunluk: | 38~110mm |
Gümüş 1.5kg / m2 60 Mikron 316L Paslanmaz Çelik Elyaf% 88 Gözeneklilik Keçesi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Metal: | 316L |
| teknik: | vakumlu sinterleme |
110mm Uzunluk ile Gümüş 22um Paslanmaz Çelik İletken Fiber
| Malzeme: | 316L |
|---|---|
| Çap: | 12um ~ 22um |
| uzunluk: | 38 ~ 110 mm |
Titanyum Malzemesi Hidrojen Yakıt Hücresi Hidrojen Enerji Kullanımı
| Malzeme: | titanyum |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Kalınlığı: | 0,25mm\0,4mm\0,5mm |
1

