Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ heat resistant sintered felt ] eşleşme 25 Ürün:% s.
316L 304 310S 1-100um Paket Çizim İşlemi ile Yapılan Saf Paslanmaz Çelik Elyafı
| Malzeme: | SUS316L |
|---|---|
| filaman: | 2000F |
| MOQ: | 1 kg |
434 Paslanmaz Çelik Elyaf, Giyim İçin 10um Karbon Çelik Elyaf
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Diamerter: | 10um |
| Uygulama: | anti-statik giysiler |
10 Mikron Yüksek Mukavemetli Demet Çekme Metal Elyafı Endüstriyel Uygulamalar İçin
| Lif çapı: | 1-100um |
|---|---|
| Malzeme: | 316L/304/310S/ TA1 ve N6 |
| Özellikler: | Kimyasal liflere benzer esneklik ve yüksek özgül yüzey alanı |
SUS316L Paslanmaz çelik lif Elektrostatik yük karşı güvenilir koruma
| Malzeme: | SUS316L |
|---|---|
| Özellikler: | Anti statik |
| Adedi: | 1 kg |
316L 304 302 1um-100um Elektrik ve Isı İletişimliliği Metal Elyaf ((Stainless Steel Fiber/Fecral Fiber/Hastelloy Fiber/Titanium Fiber) İletici Kumaş için,Anti-statik iplik ve iletken plastik
| Malzeme: | 316L\304 Paslanmaz Çelik elyaf |
|---|---|
| ağırlık/metre: | 1,4-3,3 g/m |
| Çap: | 1-100um |

